طراحی سایت

خط مشی طراحی سایت سایتت کو:

رکن اصلی طراحی سایت سایتت کو، قوانین اخلاقی آن می باشد. این شرکت با هدف ارائه کیفیت برتر، قیمت مناسب، پشتیبانی قوی و جلب رضایت صددرصدی مشتری، پا به عرصه طراحی وبسایت گذاشته و برای تحقق آن تمام تلاش خود را در این راه خواهد نمود.

با تشکر، گروه طراحی سایت سایتت کو

x

خدمات و تخصص های سایتت کو

سایتت کو با بهره گیری از مهارت های نمایش داده شده در بالا، تسلط کامل به آنها و داشتن مدرک معتبر، اقدام به ارائه خدمات تخصصی به شما مشتریان عزیز نموده. این دانش و مهارت باعث می شود وبسایت های طراحی شده توسط این شرکت از کیفیت و جزئیات بالا برخوردار باشند و کوچکترین باگ و ایرادی نداشته باشند.

برخی از خدمات سایتت کو عبارتند از:

مشاوره رایگان

سایتت کو با افتخار و رغبت آماده مشاوره رایگان به مشتریان عزیزی می باشد که در صدد تهیه یک وب سایت می باشند.این شرکت با بررسی نیازهای مشتری، بودجه مورد نظر، بازار مرتبط و تکنیک های طراحی مدرن و بروز، بهترین مشاوره را به مشتری می دهد.

امیدواریم که بتوانیم شما را در انتخابی صحیح یاری کنیم.

وب سایت با قالب آماده

مشتریان عزیزی که با بودجه محدود قصد تهیه وبسایت برای خود دارند، میتوانند از قالب های آماده این شرکت استفاده کنند. زیرا با توجه به اینکه این قالب ها از پیش طراحی شده اند، نیازی به پرداخت هزینه جهت طراحی ندارند و ارزان تر به دست مشتری میرسد.

سایتت کو با فراهم آوردن قالب های آماده متنوع، سعی کرده تمامی سلایق مشتریان عزیز را پوشش دهد.

طراحی وبسایت استاتیک

وب سایت استاتیک (وب سایت ایستا) عموما جهت معرفی شرکت یا خدمات به کار می رود. وب سایت استاتیک قابلیت انجام تغییرات توسط مشتری را ندارد و در صورت نیاز به تغییر، این کار توسط شرکت طراح و برنامه نویس انجام می گیرد.

سایتت کو با نوآوری و بروز رسانی لحظه ای طراحی های خود طبق متد روز دنیا، همواره سعی در ارائه جدیدترین طراحی ها دارد.

طراحی وبسایت داینامیک

سایت خبری و سایت فروشگاهی و مانند آنها که نیاز به بروزرسانی مداوم دارند و باید توسط مشتری انجام گیرد، باید به صورت وب سایت داینامیک (وب سایت پویا) باشند. جهت این کار سایتت کو با استفاده از پنل مدیریتی (CMS) وردپرس و یا حتی طراحی پنل مدیریتی اختصاصی، یک وب سایت کاملا داینامیک (وب سایت پویا) در اختیار مشتری می گذارد که با استفاده از آن قادر است بدون نیاز به هیچگونه سواد برنامه نویسی، حتی جزئی ترین قسمت های وب سایت را ویرایش، حذف یا اضافه کند.

رسپانسیو (تطبیق پذیر بودن)

با توجه به افزایش روز افزون میل به استفاده از گوشی همراه و تبلت، وب سایت ها نیز باید قابلیت نمایش در انواع صفحات نمایش و سایزهای مختلف را داشته باشند.

سایتت کو این کار را برای شما به طور کاملا حرفه ای انجام داده و بهترین و تاثیرگذارترین نمایش سایت را در هر صفحه نمایش برای شما به ارمغان می آورد.

طراحی بر پایه سئو (SEO) و بهینه سازی

سئو (SEO) یک علم است. به کمک سئو وبسایت شما در میان وبسایت های بی شمار دیگر برجسته خواهد بود. سئو علمی است سرشار از قوانین شناخته شده و ناشناخته که به کمک آن وب سایت های سئو شده در موتور جستجوی گوگل بالاتر از سایت های دیگر نمایش داده می شوند.

سایتت کو در زمان طراحی، قوانین سئو را به صورت کامل در نظر گرفته المان های آن را لحاظ میکند. همچنین این شرکت مشتریان عزیز را در انتخاب کلمات کلیدی جهت بهتر دیده شدن یاری داده و بهترین انتخاب را برای آنها پیشنهاد می دهد.

آموزش حضوری و غیر حضوری رایگان

سایتت کو پس از پایان طراحی و در هنگام تحویل وبسایت به مشتری، آموزش های کامل مورد نیاز را ارائه میدهد. این آموزش ها میتواند در محل سایتت کو، محل مشتری یا به صورت غیر حضوری صورت گیرد. معمولا برای مسافت های دور، آموزش غیر حضوری انجام میگیرد. در این آموزش ها تمام سوالات مشتری به طور کامل پاسخ داده می شود.

پشتیبانی

سایتت کو در تمام مراحل طراحی از مشاوره تا ارائه و همچنین بعد از آن، حتی برای یک لحظه مشتری را تنها نگذاشته و همواره پاسخگوی نیاز مشتری میباشد.

طراحی وبسایت رسپانسیو

Designed by Shahrouz Mohammadnezhad