طراحی سایت

خط مشی طراحی سایت سایتت کو:

رکن اصلی طراحی سایت سایتت کو، قوانین اخلاقی آن می باشد. این شرکت با هدف ارائه کیفیت برتر، قیمت مناسب، پشتیبانی قوی و جلب رضایت صددرصدی مشتری، پا به عرصه طراحی وبسایت گذاشته و برای تحقق آن تمام تلاش خود را در این راه خواهد نمود.

با تشکر، گروه طراحی سایت سایتت کو

x

درباره سایتت کو

سایتت کو با بهره گیری از دانش فنی در زمینه دنیای وب و برنامه نویسی در حال ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد. این شرکت با اعتقاد به این که هر پروژه، موثرترین تبلیغ می باشد، همیشه کیفیت را در درجه اول اهمیت قرار داده و با استفاده از مدرن ترین طراحی ها، وبسایتی فراتر از حد انتظار کارفرما تحویل می دهد.

مشتریان محترم جدا از این که کدام یک از خدمات را انتخاب و چه میزان هزینه کرده باشند، از یک سال پشتیبانی رایگان نیز برخوردار می باشند.

سایتت کو با اخذ مدارک علمی لازم جهت طراحی وبسایت، قابلیت طراحی وبسایت های متنوعی اعم از وبسایت استاتیک (وبسایت ایستا) ، وبسایت داینامیک (وبسایت پویاوردپرس ،CMS (پنل مدیریت) شخصی و غیره را دارا می باشد.

این شرکت می تواند بنا به درخواست مشتری، وبسایت درخواستی را به صورت کاملا رسپانسیو (تطبیق پذیر) تحویل مشتری نماید. که در این صورت وبسایت به بهترین شکل در انواع سایز نمایشگر (لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه و...) به نمایش در می آید.این شرکت امید دارد با جلب رضایت مشتری به بهترین نحو، آوازه خود را در دنیای طراحی وبسایت گسترش بدهد. چرا که کیفیت کارهای خود را نمایانگر شخصیت خود و بهترین تبلیغ می داند.

خط مشی:

رکن اصلی سایتت کو، قوانین اخلاقی آن می باشد. این شرکت با هدف ارائه کیفیت برتر، قیمت مناسب، پشتیبانی قوی و جلب رضایت صددرصدی مشتری، پا به عرصه طراحی وبسایت گذاشته و برای تحقق آن تمام تلاش خود را در این راه خواهد نمود.

طراحی وبسایت رسپانسیو

Designed by Shahrouz Mohammadnezhad